Miniony weekend był w Prokurze Misyjnej bardzo pracowity. Uczestniczyliśmy w animacjach misyjnych i festynie parafialnym w 3 różnych miejscach. Pierwsza ekipa Prokury Misyjnej gościła w parafii pw. św. Józefa Oblubieńca w Warszawie. Animację misyjną prowadzili: o. Dyrektor Wiesław Chojnowski, misjonarze z Madagaskaru o. Riri i brat Daniel Kloch oraz s. Urszula. Jesteśmy pod wrażeniem zainteresowania parafian i gościnności duszpasterzy. Zgłosiło się też do Przyjaciół Misji 51 osób. Współpraca przyniosła liczne owoce. Bogu niech będą dzięki. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z tego wydarzenia.

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj:

Prokura Misyjna w miniony weekend udała się także do parafii pw. św. Mikołaja w Krobi. Animację misyjną przeprowadzili tam: o. Dariusz Buczek, o. Stanisław Oler, o. Wenceslas – misjonarz z Madagaskaru oraz Katarzyna Marcinkowska. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z tego wydarzenia.

Trzecia grupa uczestniczyła w festynie parafialnym zorganizowanym przez naszą oblacką parafię pw. św. Jakuba Większego Apostoła w Obrze. Pojechali tam Sandra Dominiczak i Adam Bąkowski. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie poniżej.