Spotkanie z Przyjaciółmi Misji i Animacja Misyjna we Wrocławiu
W parafii oblackiej we Wrocławiu odbyło się wyjątkowe spotkanie z Przyjaciółmi Misji połączone z Animacją Misyjną. W gronie animatorów – zarówno zakonnych, jak i świeckich – obecny był o. Paweł Lemekh. Dla nowego duszpasterza była to doskonała okazja do poznania oblackiego domu oraz parafii, w której już niebawem rozpocznie swoją posługę. Wierzymy, że to właśnie Duch Święty, inspirując decyzje przełożonych, skierował go w to szczególne miejsce.
Niezwykła życzliwość, z jaką spotkali się misjonarze, oraz radosna wymiana doświadczeń i aktualnych wiadomości sprawiły, że to spotkanie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

















