W kościele pw. św. Józefa odbyła się animacja misyjna połączona ze spotkaniem Przyjaciół i Sympatyków Misji. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu miejscowej wspólnoty całe wydarzenie zostało doskonale przygotowane, a uczestnikom udzieliła się prawdziwie misyjna atmosfera.
Choć świątynia nie jest kościołem parafialnym, słynie w okolicy z bogatej posługi duszpasterskiej – a szczególnie ze stałego konfesjonału, który działa od godziny 7:00 do 18:00, przyciągając wiernych nawet z odległych miejscowości. Choć chłód i deszcz nie zachęcały tego dnia do spacerów po Gdańsku, to turystyczne miasto ożywiło się i rozgrzało dzięki obecności oraz świadectwu misjonarzy.















