W lutym gośćmi na wtorku misyjnym byli oblaccy klerycy z Madagaskaru, którzy obecnie uczą się w Wyższym Seminarium Duchownym Misjonarzy Oblatów w Obrze. O godzinie 18.00 w parafii Chrystusa Króla w Poznaniu tradycyjnie odbyło się nabożeństwo misyjne, a zaraz po nim msza misyjna, podczas której Dawid i Ismael podzielili się świadectwem.

Opowiadali o swoim miejscu pochodzenia, rodzinie, wstąpieniu do zgromadzenia oraz o pierwszych wrażeniach z Polski, podkreślając przy tym, że nauka nowego języka nie jest dla nich łatwa, ale Polacy są bardzo serdeczni. Następnie klerycy podczas spotkania dla przyjaciół misji zaprezentowali zdjęcia przedstawiające Madagaskar, ich najbliższych oraz życie w seminarium. Całą prezentację oboje omówili po polsku (przy niewielkiej pomocy Prowincjała o. Marka Ochlaka OMI), za co zostali nagrodzeni przez wszystkich brawami.

Prokura Misyjna Misjonarzy Oblatów
ul. Ostatnia 14a, 60 – 102 Poznań

e-mail: sekretariat@prokuramisyjna.pl
tel: 61 830 76 31

1,5% KRS 0000327951

Standardy ochrony dzieci Prokura Misyjna i Misyjne Drogi

 

Rachunki bankowe:

PLN 18 1020 4027 0000 1202 0031 7198
EUR 21 1020 4027 0000 1202 1631 9040

USD 91 1020 4027 0000 1602 1631 9039
AUD 53 1020 4027 0000 1002 1632 8456

PKO BP SA – SWIFT/BIC: BPKOPLPW